Renowacja mebli zabytkowych to skomplikowany i  pracochłonny proces. Wymaga ogromnej precyzji oraz nie lada umiejętności. Jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej wymagającym zleceniem. Wszystkie prace konserwatorskie nadzoruje i wykonuje konserwator dzieł sztuki z zakresu meblarstwa, którego efekty prac można zobaczyć w wielu polskich muzeach. Uzyskał uprawnienia Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w zakresie renowacji mebli zabytkowych.

W procesie konserwacji dbamy o jakość i fachowość naszych usług. Renowację przeprowadzamy zgodnie ze sztuką konserwatorską. Do wykończenia powierzchnie mebli stosujemy politurę szelakowo-spirytusową lub wosk pszczeli, a do połączeń konstrukcyjnych, uzupełnień fornirów oraz różnorodnych ubytków - klej kostny.

Wycena renowacji mebli jest bezpłatna. Wstępny koszt takiej usługi ustalamy na podstawie dostarczonych zdjęć, które można przesłać poprzez formularz kontaktowy na stronie,  drogą meilową kontakt@antykwarz.pl , bądź MMS-em na numer: 535-633-200.

Zapewniamy transport mebli przed i po konserwacji.

Działamy na terenie całego kraju.

Po renowacji

Przed renowacją

01.jpg
02.jpg
01.jpg
02.jpg
01.jpg
02.jpg
01.jpg
02.jpg
01.jpg
02.jpg
01.jpg
02.jpg
01.jpg
02.jpg